Kort tenisowy – Sokolniki

Działka budowlana z tenisowym kortem ziemnym o powierzchni 1960 m2. Kort oddany do użytku w 2000 roku, wybudowany wg wszelkich prawideł budowlanych pod okiem i nadzorem jednego z najlepszych tenisistów polskich Tomasza Iwańskiego. Od tego czasu co sezon „grany”. Co roku przygotowywany przez specjalistę na kolejny sezon tenisowy – nowa mączka itp. Siatki na szczytach kortu, nie pozwalające wypadać piłkom. Z 2 stron (od strony sąsiadów oraz od strony drogi) przestrzeń kortu odgrodzona skyrocket’ami. W czterech rogach kortu ustawione słupy z oświetleniem.

Teren działki jest częściowo zalesiony (brzozy, sosny). Działka ogrodzona, z przesuwaną bramą, zagospodarowana, cicha i w części kortowej słoneczna. Połowa działki z zaprojektowaną architekturą zieleni – skyrockety, bukszpany, skalniak z nasadzeniami oraz jodły koreańskie itp. Na działce znajduje się także wolno stojąca, zadbana szopa na przyrządy kortowe.

W działce jest prąd i woda. Posiada warunki zabudowy jednorodzinnej.

W najbliższej okolicy działki znajduje kilkanaście nowych i starszych domów jednorodzinnych z możliwością dzierżawy lub zakupu . Działka w niewielkiej odległości sąsiaduje także ze stawem (około 150m). Od głównej ulicy asfaltowej dojazd ulicą nieutwardzoną około 200m.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęciową kortu.