Ośrodek rekreacyjny – Kębliny

Sprzedam ośrodek wczasowy w malowniczo położonej okolicy. Ośrodek znajduje się 25 km pod Łodzią. Teren posiada wszystko co jest potrzebne do prowadzenia biznesu lub aktywnej rekreacji. Potencjał komercyjny lokalizacji pozostaje stale niewykorzystany. Mamy tu las, strumień, staw, ogród, czyste powietrze i ciszę.  Na terenie znajduje się boisko do piłki plażowej oraz piłki nożnej. Powierzchnia to ok. 3ha. Teren działki jest ogrodzony.  Częściowo zalesiony. Pozostała powierzchnia to ogrody – specjalnie zaprojektowana architektura zieleni oraz niewielkie budynki.

Na terenie działki znajduje się willa z okresu międzywojennego. Jest w trakcie renowacji. Wykonano już remont piwnicy, izolację pionową i poziomą. Stolarka okienna została odtworzona z polskiego modrzewia.

Działka posiada media takie jak prąd i woda. Na terenie znajduje się kilka budynków oraz basen do remontu. Niektóre budynki idealne pod produkcyjną działalność gospodarczą . Od asfaltu dojazd drogą nieutwardzoną około 150m. Do wjazdu na autostradę A2 – ok. 10km.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęciową ośrodka.

Warunki zabudowy Warunki zabudowy
Warunki zabudowy 2014 Warunki zabudowy 2014
Oferta sprzedaży nieruchomościOferta sprzedaży nieruchomości

mapa1 mapa6 mapa7Piwnica pałacuMapka do wniosku o warunki zabudowy